NASLOVNICA / Biologija / Solidarnost na djelu

Solidarnost na djelu

Autor: Martina Lovrak Ivanov

20. listopada 2023.

U četvrtak, 19. listopada 2023. učenici naše škole uključili su se u humanitarnu akciju Crvenog križa Solidarnost na djelu.

U akciji su sudjelovali slijedeći učenici: Sara Zlatec, Ana Domišljanović, Vita Flamaceta, Helena Pintar, Matej Kolarević, Pavao Stanešić, Helena Novogradec, Lara Hosi, Manujela Lučić, Tea Petrović, Noa Tot, Mario Cik, Sara Svetec, Greta Robotić, Nikola Markaj, Franjo Županić, Jakov Peršić, Tin Turbelija, Dora Jerbić, Ema Vujčić, Vanesa Vencl, Heidi Esterajher, Ivan Sulimanec, Erik Fucak, Ivan Hodalić, Erik Tuba, Mia Robotić, Lana Pandurić, Ozana Babec, Ana Lenardić, Ana Matekov, Lorena Tupek, Ana Ščuka, Marta Tomica, Laura Goll, Patricija Đođ, Mateo Litvić, Marko Patačko, Karlo Gašparić, Ivan Nikša, Filip Šipek, Petar Funtek, Paula Šestak, Petra Čeko, Petar Grdan, Alina Bakač, Magdalena Đuroci i Lorena Čorba.

Ovo je 51. humanitarna akcija Solidarnosti na djelu. Cilj humanitarne akcije „Solidarnost na djelu“ nije samo prikupljanje pomoći za naše siromašne sugrađane nego i poticanje solidarnosti među svima nama, a posebno među mlađim generacijama.

Naši učenici su još prošle godine zavoljeli ovu akciju po ulicama Đurđevca te je ove godine bila velika navala volontera učenika kod popunjavanja zaduženja po ulicama. Učenici su poželjeli se uključiti u punjenje paketa i podjelu paketa po kućanstvima koju ćemo ostvariti u nadolazeće dane.

Ukupno su sakupili 1603, 59 eura ili 12 081,44 kuna, najviše do sada od kada smo uključeni u akciju. Novac je predan u Gradsko društvo Crvenog križa Đurđevac. Hvala svima u ime potrebitih koji ste se uključili u ovu hvale vrijednu akciju.

Učiteljica Biologije Martina Lovrak Ivanov

Ostale obavijesti

11. travnja 2024.

Herbarij

Drage učenice i učenici 6. i 8. razreda u prilogu imate neke od popisa biljaka za herbarij.  Ako ste zaboravili […]

12. ožujka 2024.

Natjecanje Crvenog križa

U subotu 9. ožujka u prostorima Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva održano je Međuopćinsko natjecanje Crvenog križa na kojem su sudjelovali […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content