NASLOVNICA / Novosti / Osmaši posjetili Strukovnu školu Đurđevac i Gimnaziju dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac

Osmaši posjetili Strukovnu školu Đurđevac i Gimnaziju dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac

Autor: Davorka Hrženjak

27. travnja 2022.

U sklopu svoje profesionalne orijentacije učenici osmih razreda Osnovne škole Đurđevac su u utorak, 26.4.2022. posjetili Strukovnu školu Đurđevac i Gimnaziju dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac. Cilj posjeta je predstaviti učenicima zanimanja, projekte i izvannastavne aktivnosti koje škole nude.  Učenici osmih razreda izrazili su svoja očekivanja od srednje škole, tko je utjecao na njihov izbor srednje škole, čemu se vesele u srednjoj i što ih brine… Srednjoškolci i njihovi profesori trudili su se predstaviti svoje škole na najbolji mogući način te odgovoriti na sva pitanja i nedoumice osmaša.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content