NASLOVNICA / Novosti / Odsad i naša škola ima svoje suvenire

Odsad i naša škola ima svoje suvenire

Autor:

17. prosinca 2016.

Još smo jednom dokazali da se zaista sve može kad se male ruke slože.

Naša škola broji nešto manje od 700 učenika. Svaki od njih ima neke svoje talente, interese i sklonosti, no sada su svi ujedinjeni oko istog projekta. Njihove spretne ruke marljivo izrađuju školske suvenire. Malene pijetle i deve. Pijetao (pevčec, picek, picok) je od davnina simbol našeg malog grada, a dolaskom deva u Đurđevac, uključili smo i njih u naš novi školski projekt. Učenici viših razreda na nastavi tehničke kulture od šperploče izrezuju oblike pjetlića i deva, a mališani iz nižih razreda ih bojama ukrašavaju. S magnetom nalijepljenim na stražnju stranu, čine razigrane ukrase za hladnjake nastale na našim veselim radionicama. Uzbuđenje je među učenicima veliko i s nestrpljenjem iščekuju kada će njihov razred doći na red za izradu suvenira.

Nemoguće je odabrati najljepšeg među njima jer je svaki magnet unikat nastao kao plod beskrajne dječje mašte.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content