NASLOVNICA / Novosti / Odsad i naša škola ima svoje suvenire

Odsad i naša škola ima svoje suvenire

Autor:

17. prosinca 2016.

Još smo jednom dokazali da se zaista sve može kad se male ruke slože.

Naša škola broji nešto manje od 700 učenika. Svaki od njih ima neke svoje talente, interese i sklonosti, no sada su svi ujedinjeni oko istog projekta. Njihove spretne ruke marljivo izrađuju školske suvenire. Malene pijetle i deve. Pijetao (pevčec, picek, picok) je od davnina simbol našeg malog grada, a dolaskom deva u Đurđevac, uključili smo i njih u naš novi školski projekt. Učenici viših razreda na nastavi tehničke kulture od šperploče izrezuju oblike pjetlića i deva, a mališani iz nižih razreda ih bojama ukrašavaju. S magnetom nalijepljenim na stražnju stranu, čine razigrane ukrase za hladnjake nastale na našim veselim radionicama. Uzbuđenje je među učenicima veliko i s nestrpljenjem iščekuju kada će njihov razred doći na red za izradu suvenira.

Nemoguće je odabrati najljepšeg među njima jer je svaki magnet unikat nastao kao plod beskrajne dječje mašte.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content