NASLOVNICA / Novosti / Odsad i naša škola ima svoje suvenire

Odsad i naša škola ima svoje suvenire

Autor:

17. prosinca 2016.

Još smo jednom dokazali da se zaista sve može kad se male ruke slože.

Naša škola broji nešto manje od 700 učenika. Svaki od njih ima neke svoje talente, interese i sklonosti, no sada su svi ujedinjeni oko istog projekta. Njihove spretne ruke marljivo izrađuju školske suvenire. Malene pijetle i deve. Pijetao (pevčec, picek, picok) je od davnina simbol našeg malog grada, a dolaskom deva u Đurđevac, uključili smo i njih u naš novi školski projekt. Učenici viših razreda na nastavi tehničke kulture od šperploče izrezuju oblike pjetlića i deva, a mališani iz nižih razreda ih bojama ukrašavaju. S magnetom nalijepljenim na stražnju stranu, čine razigrane ukrase za hladnjake nastale na našim veselim radionicama. Uzbuđenje je među učenicima veliko i s nestrpljenjem iščekuju kada će njihov razred doći na red za izradu suvenira.

Nemoguće je odabrati najljepšeg među njima jer je svaki magnet unikat nastao kao plod beskrajne dječje mašte.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2021.

NAJAVA: Volonterska akcija

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“ Osnovna škola Đurđevac POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU Poštovani, U sklopu rada Školskog filantropskog […]

24. studenoga 2021.

Zasadi drvo ne budi panj

Naša škola se i ove godine prijavila u nacionalnu kampanju “Zasadi drvo ne budi panj”. U srijedu 24.11. 2021. godine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content