NASLOVNICA / Biologija / Drugo mjesto na Međužupanijskom natjecanju Crvenog križa

Drugo mjesto na Međužupanijskom natjecanju Crvenog križa

Autor: Martina Lovrak Ivanov

22. travnja 2025.

Ekipa podmlatka Crvenog križa naše škole nakon prvog mjesta na Međuopćinskom natjecanju pokazala je svoje vještine i znanja na Međužupanijskom natjecanju Crvenog križa u Bjelovaru u subotu 12. travnja 2025. godine.

Ekipu su predstavljali slijedeći učenici: Vita Flamaceta kao vođa ekipe, Petar Legradi, Marko Končar, Ljubica Smes i Dora Kelić. Za ovaj uspjeh zaslužna je i naša rezerva Lara Hosi. Učenici su pokazali zavidnu razinu znanja u pružanju prve pomoći, ali i u učenju činjenica iz povijesti Hrvatskog Crvenog križa, povijesti pokreta Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, dobrovoljnim darivateljima krvi, međunarodnom humanitarnom pravu, prevenciji ovisnosti i prevenciji bolesti te mnogim drugim činjenicama i vještinama.

Naši Crvenokrižaši su se odlično proveli, pokazali svoje vještine i znanja, motivirali se za nove aktivnosti vezano za programe HCK i upoznali drugačiji pristup vrednovanja.

Čestitke svim učenicima na trudu i ustrajnosti u učenju ovog humanog čina.

Mentorica Martina Lovrak Ivanov

Ostale obavijesti

09. lipnja 2026.

Pobjednici u sakupljanju baterija na terenskoj nastavi

U srijedu 3. lipnja 2026. godine učenici koji su pobijedili u sakupljanju baterija ove školske godine u našoj školi bili […]

21. svibnja 2026.

Izložba faune Jadranskog podmorja u našoj školi

U srijedu 20. svibnja našu školu posjetila je udruga Scientario iz Zagreba s vrlo vrijednom izložbom. Svi učenici naše matične […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost