NASLOVNICA / Natjecanja / Dodjela nagrada najuspješnijim učenicima naše škole i zajednički ples osmaša

Dodjela nagrada najuspješnijim učenicima naše škole i zajednički ples osmaša

Autor: Antonela Carek

18. lipnja 2021.

U četvrtak, 17. lipnja, ispred naše je škole održana svečanost dodjele nagrada učenicima koji su ostvarili izvanredne rezultate na županijskim, državnim  i međunarodnim natjecanjima tijekom školske 2019./20. godine i 2020./21. godine. Brojnim učenicima, učiteljima i roditeljima obratio se ravnatelj Danijel Domišljanović.

„Tijekom ove dvije šk. godine i iznimno teške prilagodbe, u vrijeme pandemije COVID-19 i kombinirane nastave u školskim klupama i online, naši su učenici ostvarili iznimne rezultate na mnogim natjecanjima županijske i državne razine. Ovom prilikom pohvaljujemo  sve učenike koji su se istakli na području društvenih, humanističkih, stem područja te umjetničkih, kreativnih i sportskih programa. Izvrsne rezultate postizali su iz povijesti, geografije, hrvatskog jezika, likovne kulture (LIK), biologije, Crvenog križa, hrvatskog, engleskog i njemačkog jezika, matematike, astronomije, informatike (u kategoriji Digitalne kompetencije, Primjena algoritama), tehničke kulture (u kategoriji Robotika, Robotsko spašavanje žrtve). Postigli su niz uspjeha na državnoj i međunarodnoj razini na natjecanju iz znanja i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“, natjecanju iz engleskog jezika HIPPO, natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja – Dabar te matematičkom natjecanju Klokan bez granica. Naši su učenici postigli i odlične rezultate na Robokupu te iz sportske gimnastike. Na umjetničkom području istaknuli su se u pisanju poezije na temu Podravina u stihovima.

Pohvaljujem sve najuspješnije učenike, a to su u školskoj 2019./20. godini bili: Nera Tomrlin, Fran Vlahović, Ivan Zvonimir Golub, Dario Fučijaš, Andrija Hrženjak, Antun Marić, Ivan Kuzmić, David Čeko, Ana Počepan, Antonio Kolar, Anamarija Barberic, Matej Štefanov, Ema Minić, Fran Filipović, Mateo Popec, Lana Husar, Laura Kopljarević, Lorena Maronić, Dora Đurišević, Dorotea Bednaić, Antonija Petrović, Luka Grumerec, Patrik Fišer, Ana Lenardić, Ana Zlatec, Sven Golub, Ema Mikulić, Matija Mihočka, Luka Vedriš, Matija Grgičin, Marta Ređep, Alan Špoljarić, Laura Kovačević, Matea Ščuka, Leonarda Hrženjak.

Ipak, u prošloj školskoj godini posebno izdvajamo uspjeh Davida Kuzmića, prošlogodišnjeg učenika generacije, a to je:

 • osvojeno 2. mjesto na Državnom natjecanju iz Povijesti.
 • osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju LIK
 • osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz znanja i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“ – ekipno

U školskoj 2020./2021. godini najuspješniji učenici koji su ostvarili odlične rezultate na županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima su: Manda Cimerman, Adriana Kovačević, Ivan Jerbić, Sara Martinčić, Luka Carek, Franjo Bušić, Gabriela Domović, Ivona Kožar, Alisa Šostarec, Ana Lenardić, Karlo Sabolić, Toni Čurić, Ana Zlatec, Ana Počepan, Filip Gorički, Ana Ščuka, Pavle Jendrašić, Ivan Kuzmić, Marko Milaković, Edi Kovačić. Također, u ovoj školskoj godini izdvajamo rezultate slijedećih učenika:

Nera Tomrlin:

 • osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i 9. mjesto na Državnom natjecanju iz Engleskog jezika
 • osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i 25. mjesto na Državnom natjecanju iz Hrvatskog jezika
 • za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i 25. mjesto na Državnom natjecanju iz Povijesti
 • za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz Biologije.

Antonija Petrović:

 • osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju i 18. mjesto na Državnom natjecanju iz Povijesti
 • ostvareni plasman među 10 % u Republici Hrvatskoj na Međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja – Dabar 2020.

Ema Domišljanović:

 • osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i 25. mjesto na Državnom natjecanju iz Hrvatskog jezika
 • osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i 8. mjesto na Državnom natjecanju iz znanja i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“ u kategoriji Kreativni uradak
 • osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju i 11. mjesto na Državnom natjecanju iz znanja i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“ – ekipno.

Matija Mihočka:

 • za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju i 10. mjesto na Državnom natjecanju iz Informatike u kategoriji Algoritmi
 • za ostvareni plasman među 10 % u Republici Hrvatskoj na Međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja – Dabar 2020.

Posebnu zahvalu upućujem svim učiteljima, a posebno mentorima učenika koji su ostvarili ove zapažene rezultate. Mentori učenicima u ove dvije šk. godine bili su: Darija Car, Antonela Carek, Ana Cenkovčan, Vjekoslav Čordašev, Ivan Grgec, Davorka Hrženjak, Milan Kos, Marijana Kralj, Arijana Lenardić, Martina Lovrak Ivanov, Lidija Martinčić, Nikola Mihočka, Nataša Mikuš, Maja Mlinarić Horvat, Nenad Prijić, Sanja Sabolić, Štefica Šadek, Maja Šalamon Nemet, Nataša Švaco, Katica Tomrlin, Zoran Vidaković i Marica Vinković.

Još jednom, čestitam svim učenicima i mentorima na postignutim rezultatima.“

Potom je naš ravnatelj zaželio mnogo uspjeha u daljnjem školovanju svim osmašima te prepustio učiteljici Kristini Benko Markovica najavu projekta iz Glazbene kulture koji je završio zajedničkom plesnom koreografijom svih učenika osmih razreda.

Ravnatelj, svi učitelji i djelatnici škole žele od srca svim našim osmašima puno uspjeha i zadovoljstva u životu i daljnjem školovanju.

Ostala Natjecanja

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

16. svibnja 2024.

Podravina u stihovima

U petak 17. svibnja u 17:30 u Domu kulture održat će se priredba Podravina u stihovima povodom veličanja pjesništva, kreativnog pisanja i javnog nastupa učenika. Ovom javnom priredbom i natjecanjem u […]

sva Natjecanja

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content