NASLOVNICA / Događanja i obavijesti - knjižnica / Županijsko natjecanje u znanju i kreativnosti "Čitanjem do zvijezda"

Županijsko natjecanje u znanju i kreativnosti “Čitanjem do zvijezda”

Autor:

23. veljače 2018.

Danas, 22. veljače, u našoj je školi održano Županijsko natjecanje u znanju i kreativnosti Čitanjem do zvijezda. Prvo je mjesto osvojila ekipa naše škole u sastavu Nika Švaco (6. B), Ema Lovrak (7. A) i David Kuzmić (6. D). 

Sudjelovalo je 39 učenika, točnije 13 ekipa osnovnih škola iz cijele županije. Prvo je mjesto osvojila ekipa naše škole u sastavu Nika Švaco (6. B), Ema Lovrak (7. A) i David Kuzmić (6. D). Mentori našim učenicima su učitelji Hrvatskoga jezika Danijela Sunara-Jozek, Antonela Carek i Vjekoslav Čordašev te školska knjižničarka Nataša Švaco. 

Drugo je mjesto osvojila ekipa OŠ „Đuro Ester“ Koprivnica  u sastavu Ema Pintarić, Nika Stančin i Nera Teufel. Njihova je mentorica Nikolina Sabolić. Ekipa iz OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica u sastavu Lovro Mršić, Lara Hasan i Barbara Džendžo osvojila je treće mjesto. Njihove su  mentorice Luca Matić i Mihaela Juriša.

U kategoriji plakata sa svojim je uradcima sudjelovalo samo troje učenika, David Kuzmić iz OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Sara Bednaić iz OŠ Koprivnički Bregi i Altea Polančec iz OŠ Fran Koncelak Drnje.

Na državno natjecanje putuju prve dvije ekipe, učenici naše škole i OŠ „Đuro Ester“ Koprivnica te dva plakata, plakat učenika naše škole Davida Kuzmića i plakat učenice Sare Bednaić iz OŠ Koprivnički Bregi.

Državno će se natjecanje i ove godine održati u Čakovcu početkom mjeseca svibnja.

Čestitamo našim učenicima na izvrsnom uspjehu i osvojenom prvome mjestu na županijskom natjecanju.

piše: A. Carek

HODOGRAM

  9.40 – 10.00 – okupljanje sudionika, peciva, čaj, kava

10.00 – 10.35 – pozdravni govor i program dobrodošlice

10.40 – 11.40 – pismeni dio natjecanja

11.40 – 13.00 – ispravljanje ispita znanja

11.40 – 12.40 – turističko razgledavanje grada (Muzeja grada Đurđevca, Interpretacijski centar Picokijade, izložba Đurđevački sport kroz povijest, posjet devama)

12.40 – 13.30 – prezentacija kreativnih uradaka i prosudba povjerenstva za ocjenu plakata

13.00 – 13.30 – objava ljestvice privremenog poretka pismenog ispita znanja / uvid i žalbe

13.30 – 14.10 – ručak

14.00 – objava ljestvice konačnog poretka pismenog ispita znanja

14.10 – 14.25 – osvrt na sve plakate i objava rezultata 

14.25 – dodjela nagrada, diploma, pohvalnica i zahvalnica

15.00 – zatvaranje natjecanja u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“

Ostale obavijesti

10. ožujka 2023.

Judita, Sara i Gabrijela županijske pobjednice na natjecanju “Čitanjem do zvijezda”

Županijska razina natjecanja u znanju i kreativnosti “Čitanjem do zvijezda” održana je u našoj školi 9. ožujka 2023. g. Sudjelovalo […]

19. prosinca 2022.

Školsko natjecanje “Čitanjem do zvijezda”

Ove godine kreće 14. sezona natjecanja u znanju i kreativnosti “Čitanjem do zvijezda”, a čitaju se knjige: Na školskom natjecanju […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content