NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje u šahu

Županijsko natjecanje u šahu

17. veljače 2012.

U organizaciji Osnovne škole "Grigor Vitez" Sveti Ivan Žabno 16. veljače 2012. održano je Županijsko natjecanje osnovnih škola u šahu. Naša ekipa osvojila je 1. mjesto. Odlaze na Međuzavršno natjecanje u Gradinu, 22. veljače 2012.

Sudjelovale su tri ekipe u kategoriji dječaka i tri ekipe u kategoriji djevojčica. Prema uvjetima natjecanja u kategoriji za dječake mogu se natjecati i mješovite grupe. Naš sastav učenika u sastavu:

Marko Sokač, 8. b – voditelj

Sonja Domitrović, 8. d

Zvonimir Fusić, 6. c

Viktor Šalamon, 4. a

Jan Fusić, 4. d

u kategoriji dječaka osvojili su 1. mjesto s 4 boda dok su 2. plasirani imali samo 1 bod.

Ekipi čestitamo i sretno na poluzavršnici!

Zahvala voditelju šahovskog kluba Stanku Domitroviću koji trenira naše mlade šahiste u klubu.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]