NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje LiDraNo

Županijsko natjecanje LiDraNo

Autor: Ivana Skender

01. ožujka 2023.

Naši Katja Patačko (7.d), Petra Čeko i Karlo Sabolić (oboje iz 7.e ) predstavljali su školu na Smotri literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva- LiDraNo u Križevcima 28.2.2023. s radioemisijom „Ukrajina u srcu“. U stvaranju emisije sudjelovale su i Greta Robotić i Lana Pandurić kao novinarka i snimateljice, a posredno svi učenici iz izvannastavne grupe „Medijska pismenost“ koji su pisali pitanja i sinopsis emisije. Emisija je nastala u potpuno amaterskim uvjetima, montažu emisije preuzeo je Karlo Sabolić, a mentorica učenicima bila je učiteljica Ivana Skender. Emisiju možete poslušati na našem podcastu https://www.podbean.com/ep/pb-qsgdu-13a533c

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content