NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje iz povijesti

Županijsko natjecanje iz povijesti

08. ožujka 2017.

Učenici naše škole Tina Ferenčić (8. d), Karlo Grgičin (8. c) i Mato Vidaković (7. b) sudjelovali su na Županijskom natjecanju iz povijesti.

U Osnovnoj školi Vladimir Nazor u Križevcima održano je ovogodišnje Županijsko natjecanje iz povijesti. Našu su školu predstavljali učenici osmih razreda, Tina Ferenčić (8. d) i Karlo Grgičin (8. c), te učenik sedmog razreda Mato Vidaković.

Tina Ferenčić je osvojila drugo mjesto, Karlo Grgičin četvrto, a Mato Vidaković osmo mjesto u županiji.

Mentori učenika bili su: učiteljica Katica Tomrlin (osmi razredi) i Saša Senjan (sedmi razred).

Čestitamo učenicama na izvrsnim rezultatima!

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.