NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje iz matematike

Županijsko natjecanje iz matematike

13. ožujka 2012.

Danas, 13. ožujka 2012., naša škola je bila domaćin županijskog natjecanja iz matematike.

Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 74 učenika iz osnovnih i srednjih škola iz cijele naše županije, a među njima su nastupila i petorica naših učenika.

U privitku možete pronaći ljestvice poretka.

Najuspješniji među njima bio je Viktor Šalamon, učenik 4.a razreda, koji je osvojio treće mjesto!

Čestitamo Viktoru i njegovoj mentorici učiteljici Ljubici Vuković.

Osim Viktora, našu školu su predstavljali i Dominik Begić, Antonija Milinković, Teo Jeftimov i Mato Štefanac.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]