NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje iz matematike

Županijsko natjecanje iz matematike

05. ožujka 2020.

U srijedu 4. ožujka 2020. održano je Županijsko natjecanje iz matematike u Kloštru Podravskom.

Sudjelovalo je troje učenika naše škole. U kategoriji sedmih razreda sudjelovali su učenici Ivan Kuzmić i Nera Tomrlin. Ivan Kuzmić (7.c) zauzeo je 2. mjesto, a Nera Tomrlin (7.d) 3. mjesto. Mentorica učenika je učiteljica Ana Cenkovčan. Učenik osmog razreda Fran Vlahović (8.d), čija je mentorica učiteljica Štefica Šadek, osvojio je 1. mjesto.

Čestitke svim učenicima na ostvarenom uspjehu!

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]