NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje iz matematike

Županijsko natjecanje iz matematike

Autor: Nikola Vuković

18. siječnja 2013.

Naša škola je domaćin županijskog natjecanja iz matematike. Županijsko natjecanje iz matematike održat će se 15.veljače 2013. godine. Objavljujemo rezultate učenika četvrtog razreda.

Do ponedjeljka 21.siječnja 2013.godine sve osnovne i srednje škole trebaju poslati rezultate školskog natjecanja i to za osnovne škole od petog do osmog razreda, a za srednje škole od prvog do četvrtog razreda.

Pregled pristiglih lista i radova učenika predloženih za županijsko natjecanje obavit će županijsko povjerenstvo te izraditi listu učenika koji će službeno biti pozvani na županijsko natjecanje.

Sastav povjerenstva:

1. Marijan Vinković, ravnatelj, predsjednik povjerenstva

2. Mara Grašić, voditeljica ŽSV za matematiku

3. Marija Kljajić, učiteljica matematike

4. Nikola Vuković, pedagog savjetnik

Ove godine učenici četvrtog razreda mogli su sudjelovati samo u školskom natjecanju. U našoj školi je osam učenika bilo na natjecanju:

REZULTATI:

1. Luka Rogoz, 4c i Karlo Grgičin, 4c

3. Romana Rusak, 4b

4. Sara Švedek, 4b

5. Tina Ferenčić, 4c

6. Jura Jaković, 4a

7. Stjepan Nikša, 4b

8. Lovro Krešić, 4a

Čestitamo učenicima na postignutim rezultatima i na njihovom prvom školskom natjecanju iz nekog predmeta .

Imena učenika pozvanih na županijsko natjecanje objavit ćemo u utorak, 22.siječnja 2013.

Pedagog:

Nikola Vuković, prof.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.