NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje iz informatike

Županijsko natjecanje iz informatike

22. veljače 2012.

Danas, 22. veljače 2012. godine, u Osnovnoj školi "Braće Radić" Koprivnica održano je županijsko natjecanje iz informatike.

Našu školu je predstavljao učenik Mato Štefanac i osvojio je 1. mjesto u kategoriji osnove informatike!

Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 29 učenika iz 10 osnovnih i srednjih škola iz naše županije.

Najviše njih (17 učenika) natjecalo se je u kategoriji osnove informatike za osnovne škole. Mato je imao veliku i jaku konkurenciju, te prilično težak test, no sve to ga nije omelo da pobijedi na natjecanju. Iza sebe je ostavio i prošlogodišnjeg pobjednika županijskog natjecanja, koji je prošle godine sudjelovao na državnom natjecanju u toj kategoriji.

Ukoliko državno povjerenstvo potvrdi rezultate sa županijskog natjecanja Mato će našu školu, a ujedno i cijelu našu županiju, predstavljati na državnom natjecanju iz informatike koje se održava u Primoštenu!

Njegov mentor je učitelj Nikola Mihočka.

Više o natjecanju možete pogledati na stranici www.infokup.hr

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.