NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Autor:

11. ožujka 2018.

OŠ Ivan Lacković Croata iz Kalinovca 5. ožujka 2018. bila je domaćin Županijskog natjecanja u poznavanju hrvatskog jezika. Našu školu na ovom natjecanju  predstavljali su učenici Ema Gašparić iz 7.a i Željko Zebec iz 7. d razreda.  

Na svečanom otvaranju natjecanja nastupili su članovi dramsko-recitatorske  skupine i tamburaški orkestar  škole domaćina.  Ravnateljica Mirjana Bazijanec predstavila je školu i pozdravila natjecatelje i njihove mentore. Natjecanje je otvorio zamjenik načelnika Općine Kalinovac prof . Danijel Moslavac.  Ema Gašparić zauzela je 3. mjesto, a Željko Zebec 8. mjesto.  Mentor Emi Gašparić bio je učitelj Vjekoslav Čordašev, a Željku Zebecu učiteljica Kristina Peršić. 

                                                                               učitelj V. Čordašev

Ostale obavijesti

15. listopada 2021.

Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Jučer, 14.listopada 2021., našu su školu posjetili djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije. Učenicima osmih razreda na zanimljiv su […]

12. listopada 2021.

Sedmaši posjetili Krapinu

U četvrtak, 7. listopada 2021., učenici svih sedmih razreda naše škole bili su na terenskoj nastavi u Krapini. Učenici su […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content