NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Autor:

11. ožujka 2018.

OŠ Ivan Lacković Croata iz Kalinovca 5. ožujka 2018. bila je domaćin Županijskog natjecanja u poznavanju hrvatskog jezika. Našu školu na ovom natjecanju  predstavljali su učenici Ema Gašparić iz 7.a i Željko Zebec iz 7. d razreda.  

Na svečanom otvaranju natjecanja nastupili su članovi dramsko-recitatorske  skupine i tamburaški orkestar  škole domaćina.  Ravnateljica Mirjana Bazijanec predstavila je školu i pozdravila natjecatelje i njihove mentore. Natjecanje je otvorio zamjenik načelnika Općine Kalinovac prof . Danijel Moslavac.  Ema Gašparić zauzela je 3. mjesto, a Željko Zebec 8. mjesto.  Mentor Emi Gašparić bio je učitelj Vjekoslav Čordašev, a Željku Zebecu učiteljica Kristina Peršić. 

                                                                               učitelj V. Čordašev

Ostale obavijesti

25. svibnja 2022.

Turnir u kuglanju

U utorak, 24. svibnja 2022., učenici 1. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, zajedno sa svojom učiteljicom […]

24. svibnja 2022.

Najava: DAN ŠKOLE

U petak, 27. svibnja 2022. godine obilježavamo Dan škole. Obilježavanje Dana škole započinje školskom priredbom u našoj sportskoj dvorani u […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content