NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Autor:

11. ožujka 2018.

OŠ Ivan Lacković Croata iz Kalinovca 5. ožujka 2018. bila je domaćin Županijskog natjecanja u poznavanju hrvatskog jezika. Našu školu na ovom natjecanju  predstavljali su učenici Ema Gašparić iz 7.a i Željko Zebec iz 7. d razreda.  

Na svečanom otvaranju natjecanja nastupili su članovi dramsko-recitatorske  skupine i tamburaški orkestar  škole domaćina.  Ravnateljica Mirjana Bazijanec predstavila je školu i pozdravila natjecatelje i njihove mentore. Natjecanje je otvorio zamjenik načelnika Općine Kalinovac prof . Danijel Moslavac.  Ema Gašparić zauzela je 3. mjesto, a Željko Zebec 8. mjesto.  Mentor Emi Gašparić bio je učitelj Vjekoslav Čordašev, a Željku Zebecu učiteljica Kristina Peršić. 

                                                                               učitelj V. Čordašev

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content