NASLOVNICA / Novosti / Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika

Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika

Autor: Arijana Lenardić

26. veljače 2019.

U utorak, 26. veljače 2019. u Osnovnoj školi „Braća Radić“ Koprivnica održano je Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika. Natjecanju je pristupilo čak petero učenika naše škole i postiglo odlične rezultate!

U konkurenciji 17 učenika osmih razreda iz osnovnih škola Koprivničko-križevačke županije, učenica Marina Jendrašić, 8.c osvojila je 1. mjesto(mentorica Maja Mlinarić Horvat), dok je učenik Ivan Furdić, 8.a osvojio 3. mjesto (mentorica Arijana Lenardić).

Ostali su učenici također pokazali zavidno znanje te se plasirali među prvih deset natjecatelja. Učenik Petar Seleš, 8.a osvojio je 6. mjesto, učenica Ema Gašparić, 8.a osvojila je 7. mjesto, dok je učenik Željko Zebec, 8.d osvojio 9. mjesto.

Svi navedeni učenici zadovoljili su kriterije za nastavak natjecanja i bit će predloženi za Državno natjecanje iz engleskoga jezika! Popis pozvanih učenika na Državno natjecanje saznat ćemo najkasnije do 13. ožujka 2019.

Čestitamo učenicima na odličnim rezultatima!

Ostale obavijesti

30. studenoga 2022.

Predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji

Na roditeljskom sastanku održanom 29.11.2022. predstavljene su dvije pristigle ponude za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji. […]

30. studenoga 2022.

POSJET GRADSKOJ KNJIŽNICI

Učenici od 1. do 4. razreda Odjela za učenike s teškoćama posjetili su Gradsku knjižnicu Đurđevac. Ondje su im tete […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content