NASLOVNICA / Novosti / Županijski stručni skup pedagoga

Županijski stručni skup pedagoga

Autor: Nikola Vuković

28. travnja 2010.

Danas, 28.travnja 2010.godine u Osnovnoj školi "Fran Koncelak" u Drnju održan je županijski stručni skup pedagoga osnovnih škola.

U našoj županiji u 21-oj osnovnoj školi  rade pedagozi. Svake godine održavaju se četiri stručna skupa na kojima pedagozi usavršavaju svoja znanja i unapređuju rad. U Drnju je održan stručni skup na kojem je prof.Nikola Vuković, pedagog savjetnik ,  održao predavanje i pedagošku radionicu na temu akcijskih istraživanja. Akcijska istraživanja imaju za cilj unapređivanje odgojno-obrazovnog rada u školi. Kroz predavanje i još više kroz pedagoške radionice pedagozi su unapređivali svoj rad na ovom području. Upravo su pedagozi najzaslužniji za pokretanje akcijskih istraživanja te njihovu analizu i predlaganje postupaka za unapređivanje rada u školi. Akcijska istraživanja su timski rad svih sudionika . Prof.Nikola Vuković naglasio je potrebu provođenja akcijskih istraživanja koja će imati naglasak na određivanju životnih vrijednosti i unapređivanju odgoja. Nakon glavnog dijela pedagozi su razmijenili mišljenja te u neformalnom razgovoru jedni drugima pomogli u rješavanju tekuće problematike iz djelokruga rada školskog pedagoga. Ovo je drugi županijski stručni skup na kojem je prof.Nikola Vuković održao predavanje. Prije ovog je imao predavanje za sve ravnatelje osnovnih škola naše županije.

Ostale obavijesti

15. lipnja 2021.

Učenici 3. b na završnoj izvanučioničnoj nastavi

Učenici 3. b razreda sa svojom učiteljicom Nadom Petrović i pomagačicom u nastavi Ana- Marijom Markač Brgles, 15. 06. 2021. […]

15. lipnja 2021.

Ples osmaša za kraj školske godine

U četvrtak 17. 6. 2021. u 16:30 sati naši će osmaši zajedno zaplesati za kraj školske godine i osnovnoškolskog obrazovanja. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content