NASLOVNICA / Novosti / Županijski stručni skup pedagoga

Županijski stručni skup pedagoga

Autor: Nikola Vuković

28. travnja 2010.

Danas, 28.travnja 2010.godine u Osnovnoj školi "Fran Koncelak" u Drnju održan je županijski stručni skup pedagoga osnovnih škola.

U našoj županiji u 21-oj osnovnoj školi  rade pedagozi. Svake godine održavaju se četiri stručna skupa na kojima pedagozi usavršavaju svoja znanja i unapređuju rad. U Drnju je održan stručni skup na kojem je prof.Nikola Vuković, pedagog savjetnik ,  održao predavanje i pedagošku radionicu na temu akcijskih istraživanja. Akcijska istraživanja imaju za cilj unapređivanje odgojno-obrazovnog rada u školi. Kroz predavanje i još više kroz pedagoške radionice pedagozi su unapređivali svoj rad na ovom području. Upravo su pedagozi najzaslužniji za pokretanje akcijskih istraživanja te njihovu analizu i predlaganje postupaka za unapređivanje rada u školi. Akcijska istraživanja su timski rad svih sudionika . Prof.Nikola Vuković naglasio je potrebu provođenja akcijskih istraživanja koja će imati naglasak na određivanju životnih vrijednosti i unapređivanju odgoja. Nakon glavnog dijela pedagozi su razmijenili mišljenja te u neformalnom razgovoru jedni drugima pomogli u rješavanju tekuće problematike iz djelokruga rada školskog pedagoga. Ovo je drugi županijski stručni skup na kojem je prof.Nikola Vuković održao predavanje. Prije ovog je imao predavanje za sve ravnatelje osnovnih škola naše županije.

Ostale obavijesti

21. siječnja 2022.

„Dođi da te zagrlim!”

Međunarodni dan zagrljaja obilježavamo 21. siječnja. Grljenjem iskazujemo svoje emocije, a čak i čuvamo zdravlje. Kako bi obilježili ovaj dan, […]

20. siječnja 2022.

13. Državno natjecanje učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa

Dragi učenici, pozivamo vas da sudjelujete na 13. Državnom natjecanju učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa na Prometnoj Učilici. Natjecanje […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content