NASLOVNICA / Novosti / Županijska smotra LiDraNo 2013

Županijska smotra LiDraNo 2013

26. veljače 2013.

Jučer, 25. veljače 2013. godine, u Koprivnici je održana županijska smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva – LiDraNo!

Našu školu je predstavljalo osmero učenika, a najzapaženiji rezultat je ostvarila učenica 5. b razreda Angelika Marija Pejić koja se plasirala na državnu smotru!

Angelika se je predstavila s literarnim izrazom pod nazivom "Nesretni tuš, jogurt, skupa majica i aparat za kavu i tople napitke". Svojim radom je zavrijedila da ju stručno povjerenstvo predloži na državnu smotru.

Njezina mentorica je učiteljica Antonela Carek.

Čestitamo na uspjehu!

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]