NASLOVNICA / Novosti / Zlato na Međužupanijsko natjecanju „Ja u prometu“

Zlato na Međužupanijsko natjecanju „Ja u prometu“

16. travnja 2019.

Učenici  Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac  sudjelovali su na 10.Međužupanijskom natjecanju učenika s intelektualnim teškoćama „JA U PROMETU“. Natjecanje su organizirali COOR Podravsko sunce i PU Koprivničko-Križevačka-Pododsjek za sigurnost cestovnog prometa , a održalo se 12.travnja u prostorima COOR Podravsko sunce, Koprivnica.

Sudionike natjecanja na početku su prigodnim riječima pozdravili zamjenik župana Ratimir Ljubić,  koji je pohvalio organizaciju te istaknuo važnost edukacije o prometnim pravilima, ravnateljica Centra Radmila Popović te gradonačelnik Koprivnice Mišel Jakšić.

Natjecanje se sastojalo od dva dijela, pismenog i praktičnog. Sudjelovali su učenici deset škola (Bjelovar, Čakovec, Farkaševac, Đurđevac, Križevci, Koprivnica, Varaždin, Velika Gorica, Zagreb i Virovitica). Našu školu predstavljali su učenici: Sanja Balog, Monika Bečaj, Valerija Magdić i Tamara Oršoš te učiteljice Marija Dautanec i Iva Vuk.

Naša učenica Sanja Balog bila je najbolja na pismenom dijelu ispita te osvojila ZLATNU MEDALJU.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]