Na ovogodišnjoj manifestaciji "Zlatna jesen" održane 3. studenog 2012. godine na Trgu svetog Jurja, sudjelovali su učenici i učitelji 1.d, 2.d, 3.c i 4.c razreda naše škole.
Sudjelovali su uredivši dva štanda.
Učenici 3.c razreda nagrađeni su 2. mjestom za najljepše valanke u čijoj izradi su učenicima pomagali njihovi roditelji.
Zahvaljujući Turističkoj zajednici Područja đurđevečke Podravine svim roditeljima i građanima koji su kupnjom naših uradaka doprinijeli razrednom budžetu i time razveselili naše učenike.
učiteljice Željka, Marijana, Ana i učitelj Zoran







10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]
10. lipnja 2026.
U utorak, 9. lipnja 2026. godine, učenici osmih razreda naše škole (8.a, 8.b, 8.c i 8.d) u pratnji svojih razrednika […]