Na ovogodišnjoj manifestaciji "Zlatna jesen", održanoj 24. listopada 2015. godine, sudjelovali su učenici i učiteljice 2. c, 2. d i 3. d razreda naše škole.
Zajedno smo uredili dva štanda s kojih smo prodavali razne jesenske uratke.U izboru za najuređeniji štand osvojili smo 2. nagradu.Zahvaljujemo svim roditeljima i građanima koji su kupnjom naših uradaka doprinijeli razrednoj blagajni i time razveselili naše učenike.
Učiteljice Sanja, Ivana i Ana







23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]