Iako je prva pomisao kod odraslih, kad netko spomene snijeg, otežan promet i čišćenje, kod djece je ta pomisao potpuno suprotna.
Tako su učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju prvo pomislili na zimske radosti koje su s nestrpljenjem čekali. Toplo su se obukli te krenuli u šetnju do Staroga grada gdje su uživali u snježnim pahuljama, grudali se, a u dvorištu škole izradili snjegoviće i čistili snijeg te se nakon toga ugrijali uz topli čaj.









10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]
10. lipnja 2026.
U utorak, 9. lipnja 2026. godine, učenici osmih razreda naše škole (8.a, 8.b, 8.c i 8.d) u pratnji svojih razrednika […]