NASLOVNICA / Produženi boravak / Zimske radosti

Zimske radosti

Autor: Klara Kuštro

21. veljače 2022.

Odmorili smo se tijekom zimskih praznika i veselo krenuli u novo polugodište. Iako je palo malo snijega, boravkaši su s velikim veseljem izradili snjegovića i uživali u zimskim radostima. Svjetski Dan smijeha učenici su obilježili igrajući igre Ministarstvo smiješnog hodanja i Prenošenje smijeha. Čitanje i pričanje viceva bio je neizostavni dodatak toga dana. Izradom i dizajniranjem zimskog pulovera, učenici su obilježili Svjetski dan snjegovića. Osim pulovera, glavni modni dodatak svakog učenika bio je šešir. Papirnata čaša, tempere i razni ukrasni materijali poslužili su u izradi veselih šešira. Neizostavan dio dana u boravku je vrijeme provedeno na zraku. Naš Teo uči svirati trubu, stoga njegovo znanje iskoristimo tako da spojimo igru i glazbu. Kada Teo zasvira, zabavi nema kraja!

Nakon tmurnog i hladnog siječnja, veljača je svojim duljim danima donijela toplinu i razigranost. Kako nam ne bi bilo dosadno, veljača se pobrinula da svojim valentinovskim i maskenbalskim aktivnostima ispuni vrijeme u boravku. Crtanjem „Mape ljubavi“, zaljubljenom križaljkom, bingom, premetaljkom riječi, čitanjem pjesme „Mačja ljubav“, izradom zaljubljenih mačaka i još mnogim drugim aktivnostima, obilježili smo Valentinovo. Prije odlaska na drugi dio zimskih praznika učenici su izradili klaune, a Dan ružičastih majica obilježili su izradom origami majica te gledanjem prigodnog filma.

učiteljica Klara Kuštro

Ostale obavijesti

26. ožujka 2024.

Uskrsna radionica u Udruzi Mali princ

Učenici produženog boravka četvrtih razreda posjetili su članove Udruge Mali princ. Posjet je bio osmišljen kao radionica povodom nadolazećeg blagdana […]

12. ožujka 2024.

Velikani hrvatske prošlosti – pohvaljen rad Gabriela Šireca

Osnovna škola Grigora Viteza iz Zagreba i vrtić Iskrica u Zagrebu organizirali su natječaj „Velikani hrvatske prošlosti“. Osmu godinu za […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content