NASLOVNICA / Novosti / Željko Zebec prvak županije iz kemije

Željko Zebec prvak županije iz kemije

28. ožujka 2018.

Županijsko natjecanje iz kemije održano je 8. ožujka 2018. u OŠ Rasinja. Našu su školu predstavljali učenici 7. D razreda Petra Jančijev, Maris Popović i Željko Zebec i postigli vrlo zapažene rezultate.

Željko Zebec  osvojio je prvo mjesto u županiji i predložen je za državno natjecanje. Petra Jančijev postigla je također odličan rezultat osvojenim četvrtim mjestom, a Maris Popović je s respektabilnim brojem bodova zauzela osmo mjesto.

Velike čestitke i pohvala Željku, Petri i Maris na znanju i poznavanju sadržaja kemije sedmog razreda, uloženom radu i trudu tijekom priprema za školsko i županijsko natjecanje kao i postignutim rezultatima.

učiteljica N. Kožar

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]