NASLOVNICA / Novosti / Zdravi doručak

Zdravi doručak

20. svibnja 2018.

U našoj je školi u četvrtak, 17. svibnja 2018. organiziran još jedan zdravi doručak za sve učenike. Učenici su jeli namaz od tune na heljdinome kruhu i pili čaj od cimeta i jabuke.

I ovaj su puta učenici požurili po zdravi doručak u velikome broju i izrazili zadovoljstvo ukusnim i zdravim doručkom. Ravnatelj Danijel Domišljanović još je jednom istaknuo važnost doručka za svako školsko dijete koje mu omogućuje nesmetan rast i razvoj  organizma te proizvodnju energije koja mu je potrebna za optimalno funkcioniranje i rad koji ga očekuje u školi.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]