NASLOVNICA / Novosti / Zbor sudjelovao na svečanosti Podravina svojem generalu

Zbor sudjelovao na svečanosti Podravina svojem generalu

Autor: Kristina Benko - Markovica

22. studenoga 2022.

U dvorani Doma kulture u Đurđevcu je upriličena svečanost Podravina svojemu generalu kojom je obilježena deseta obljetnica odluke Žalbenog vijeća Haškog suda koje je donijelo oslobađajuće presude generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču.

U kulturno-umjetničkom programu sudjelovao je zbor osnovne škole sa skladbama En, ten, tini i Kuhača pod vodstvom prof. Kristine Benko Markovica. U sklopu programa održana je i izložba likovnih radova nastalih na likovnoj radionici Peski-Art 2022. Nositelj organizacije manifestacije Podravina svojemu Generalu je udruga Peski-Art Đurđevac, uz suorganizaciju Turističke zajednice Grada Đurđevca. Pokrovitelji manifestacije su Ministarstvo hrvatskih branitelja RH, Koprivničko-križevačka županija i Grad Đurđevac.

Ostale obavijesti

11. lipnja 2024.

Jastrebica Su

Učenici 2. c razreda su danas upoznali novu stanarku Đurđevca. Posjetila ih je jastrebica Su koja posljednja dva mjeseca živi […]

10. lipnja 2024.

Terenska nastava učenika 6. razreda

U ponedjeljak, 10. lipnja 2024. iz Đurđevca su u 8 sati u jutro krenuli svi šesti razredi naše škole na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content