NASLOVNICA / Novosti / Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Matea Melnjak

04. listopada 2022.

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi u župnoj crkvi sv. Jurja u Đurđevcu. Misnim slavljem obilježen je početak nove školske i vjeronaučne godine 2022./2023. zazivom Duha Svetoga nad učenicima Odjela za učenike s teškoćama u razvoju.

Svečano euharistijsko slavlje predslavio je župni vikar vlč. Petar Krašek. Učiteljica Sanja Flajs Vidaković pročitala je čitanja. Nakon prigodne homilije, učenici su izrekli želje i molitve da Bog svakom učeniku podari radost napredovanja u vjeri i znanju a učiteljima, vjeroučiteljima i roditeljima dobru volju da uvijek budu vjerni svjedoci u odgajanju učenika. Po završetku Misnog slavlja vjeroučiteljica Martina Rukavina pročitala je molitvu Duhu Svetom za početak školske godine. Nakon blagoslova učenici su zajedno sa učiteljicama otpjevali pjesmu Isuse volim te.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content