NASLOVNICA / Novosti / Završna svečanost osmih razreda

Završna svečanost osmih razreda

Autor: Antonela Carek

05. srpnja 2023.

U ponedjeljak, 3. srpnja 2023. godine, u Domu kulture u Đurđevcu održana je završna svečanost učenika osmih razreda naše škole. Nazočne učenike, učitelje, roditelje i rodbinu na početku programa pozdravili su ravnatelj naše škole Danijel Domišljanović i gradonačelnik grada Đurđevca Hrvoje Janči. Pred u potpunosti ispunjenom gledalištu u Domu kulture, učenici osmih razreda predstavili su se pojedinačnim točkama te video uradcima s uspomenama na osnovnoškolsko obrazovanje. U ime svih osmaša, nazočnima u dvorani obratila se predsjednica Vijeća učenika Sara Martinčić (8. C), u ime roditelja učenika osmih razreda tata Ivan Jadanec te u ime razrednika osmih razreda razrednica 8. A razreda Antonela Carek. Najsvečaniji dio priredbe bio je proglašenje učenika generacije 2015. – 2023. Odlukom Učiteljskoga vijeća OŠ Đurđevac učenicom generacije proglašena je Sara Martinčić, učenica 8. C razreda. Saru su prigodnim poklonima nagradili OŠ Đurđevac i Grad Đurđevac. Ova, na trenutke, vrlo emotivna svečanost, završila je zajedničkim slikanjem svih učenika i njihovih razrednica pred Domom kulture.

Svim osmašima naše škole puno uspjeha u daljnjem školovanju žele ravnatelj, razrednice, učitelji, stručni suradnici i tehničko osoblje OŠ Đurđevac!

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content