NASLOVNICA / Novosti / Završilo je prvo polugodište

Završilo je prvo polugodište

Autor: Nikola Vuković

20. prosinca 2013.

Danas u petak, 20.prosinca 2013.godine zadnji je nastavni dan u prvom polugodištu školske 2013./14.godine.

Svi učenici dobit će pismeno izvješće o uspjehu tijekom prvog polugodišta.

Zimski odmor učenika traje do 10. siječnja 2014.godine, a nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak 13. siječnja 2014.godine.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Pred nama je blagdan Božića. Vjerujemo da će naši učenici u obiteljskom ozračju dočekati i proslaviti ovaj blagdan. Isto tako nadamo se da će naši učenici i njihovi roditelji u radosti i veselju dočekati Novu 2014.godinu. Iskoristite ove blagdanske dane za druženje i zajedničko obilježavanje blagdana kako se to u našem kraju već stoljećima obilježava. Neka nam svima blagdani proteknu u miru i radosti.

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ!

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.