NASLOVNICA / Novosti / Završilo je prvo polugodište

Završilo je prvo polugodište

Autor: Nikola Vuković

20. prosinca 2013.

Danas u petak, 20.prosinca 2013.godine zadnji je nastavni dan u prvom polugodištu školske 2013./14.godine.

Svi učenici dobit će pismeno izvješće o uspjehu tijekom prvog polugodišta.

Zimski odmor učenika traje do 10. siječnja 2014.godine, a nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak 13. siječnja 2014.godine.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Pred nama je blagdan Božića. Vjerujemo da će naši učenici u obiteljskom ozračju dočekati i proslaviti ovaj blagdan. Isto tako nadamo se da će naši učenici i njihovi roditelji u radosti i veselju dočekati Novu 2014.godinu. Iskoristite ove blagdanske dane za druženje i zajedničko obilježavanje blagdana kako se to u našem kraju već stoljećima obilježava. Neka nam svima blagdani proteknu u miru i radosti.

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ!

Ostale obavijesti

23. lipnja 2026.

2. PROJEKTNI SASTANAK G.A.T.E. HUHR

Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]

19. lipnja 2026.

Višednevna terenska nastava sedmaša

Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost