NASLOVNICA / Novosti / Završetak nastave u prvom polugodištu

Završetak nastave u prvom polugodištu

Autor: Nikola Vuković

22. prosinca 2011.

U petak, 23.prosinca 2011.godine završava nastava u prvom polugodištu.

Zimski odmor učenika počinje 24.prosinca 2011. godine, a završava 13.siječnja 2012.godine.

Nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak 16.siječnja 2012.godine.

Školska knjižnica radit će:

27. i 28.prosinca 2011.godine u vremenu od 8-12 sati

Podjela IZVJEŠĆA na kraju prvog polugodišta: 28.prosinca 2011. godine u 8.00 sati. Toga dana autobusi dovoze sve učenike putnike u 8.00 sati, a odlazak kućama je u 9.15 sati.

Učenicima, njihovim roditeljima, kolegicama i kolegama učiteljima SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ želi

Pedagog:

Nikola Vuković, prof.

Ostale obavijesti

10. lipnja 2026.

Uspjeh učenika Odjela na 8. likovnom natječaju „Volim stvarati“

10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]

10. lipnja 2026.

Terenska nastava osmaša u Banovinu: nezaboravan dan ispunjen poviješću, prirodom i adrenalinskom zabavom

U utorak, 9. lipnja 2026. godine, učenici osmih razreda naše škole (8.a, 8.b, 8.c i 8.d) u pratnji svojih razrednika […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost