NASLOVNICA / Novosti / Završena filantropska akcija Moja knjiga je tvoj prijatelj

Završena filantropska akcija Moja knjiga je tvoj prijatelj

30. ožujka 2018.

U srijedu, 28. ožujka 2018. završili smo još jednu u nizu volonterskih akcija našeg filantropskoga kluba Izvor dobrote pod nazivom Moja knjiga je tvoj prijatelj. Prikupljenim slikovnicama i prigodnim poklonima razveselili smo Pedijatrijski odjel koprivničke bolnice.

Naš ravnatelj Danijel Domišljanović te nekoliko učenika i učitelja posjetili su Pedijatrijski odjel koprivničke bolnice. Primila ih je predstojnica odjela, dr. Maja Toth Mršić. U Mjesecu hrvatske knjige učenici i djelatnici naše škole sudjelovali su u akciji prikupljanja te darivanja svojih knjiga i slikovnica djeci koja nemaju slikovnice, a vole čitati. Dio skupljenih slikovnica već smo poklonili pedijatrijskoj ambulanti Doma zdravlja Đurđevac, a drugi dio uručen je u srijedu Odjelu pedijatrije Opće bolnice Koprivnica.

Naši učenici, članovi filantropskoga kluba, ponosno su predali slikovnice i zaželjeli djeci koja borave na odjelu brz oporavak.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.