NASLOVNICA / Novosti / Zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika četvrtih razreda - odabir ponude za školu u prirodi

Zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika četvrtih razreda – odabir ponude za školu u prirodi

Autor: Sanja Sabolić

04. prosinca 2017.

U ponedjeljak, 4. prosinca 2017. u 17h, održan je zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika 4.a, 4.b, 4.c i 4.d razreda. Roditelji su za organizaciju škole u prirodi od 16. do 20. svibnja 2018. godine u Karlobagu tajnim glasovanjem odabrali putničku agenciju Molnar travel iz Bjelovara.

Predstavnici tri putničke agencije predstavili su svoj plan i program škole u prirodi. Roditelji su tajnim glasovanjem odabrali putničku agenciju Molnar travel iz Bjelovara sa 15 glasova, dok je putnička agencija Marbis iz Koprivnice dobila 11 glasova, a putnička agencija Koncept iz Koprivnice 7 glasova roditelja. Dva su glasačka listića bila nevažeća.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content