NASLOVNICA / Novosti / Zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika četvrtih razreda - odabir ponude za školu u prirodi

Zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika četvrtih razreda – odabir ponude za školu u prirodi

Autor: Sanja Sabolić

04. prosinca 2017.

U ponedjeljak, 4. prosinca 2017. u 17h, održan je zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika 4.a, 4.b, 4.c i 4.d razreda. Roditelji su za organizaciju škole u prirodi od 16. do 20. svibnja 2018. godine u Karlobagu tajnim glasovanjem odabrali putničku agenciju Molnar travel iz Bjelovara.

Predstavnici tri putničke agencije predstavili su svoj plan i program škole u prirodi. Roditelji su tajnim glasovanjem odabrali putničku agenciju Molnar travel iz Bjelovara sa 15 glasova, dok je putnička agencija Marbis iz Koprivnice dobila 11 glasova, a putnička agencija Koncept iz Koprivnice 7 glasova roditelja. Dva su glasačka listića bila nevažeća.

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content