NASLOVNICA / Novosti / Zajednički roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda - odabir ponude za višednevnu ekskurziju

Zajednički roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda – odabir ponude za višednevnu ekskurziju

Autor: Arijana Lenardić

24. studenoga 2017.

U četvrtak, 23. studenoga 2017. u 17h održan je zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda. Roditelji su tajnim glasovanjem odabrali Turističku agenciju KONCEPT putovanja iz Koprivnice za organizaciju maturalnog putovanja u Seget Donji od 24. do 28. lipnja 2018. godine.

Tri turističke agencije predstavile su svoj plan i program maturalnoga putovanja učenika sedmih razreda naše škole. Roditelji su tajnim glasovanjem odabrali Turističku agenciju Koncept putovanja iz Koprivnice za organizaciju višednevne ekskurzije u Seget Donji (56 glasova), dok je Turistička agencija Marbis Koprivnica dobila 15 glasova, a Turistička agencija Eklata iz Splita 1 glas roditelja.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]