NASLOVNICA / Novosti / Zahvalnost Bogu za plodove zemlje

Zahvalnost Bogu za plodove zemlje

Autor: Nikola Vuković

09. listopada 2011.

U utorak, 11. listopada u 12.30 sati u našoj školi obilježit ćemo Dan zahvalnosti Bogu za plodove zemlje i tom prilikom postaviti izložbu plodova  našeg kraja.

Učenici svih razreda donijet će različite plodove s njiva, iz voćnjaka, vinograda, šuma, polja, vrtova, te će zajedno s učiteljima urediti školske hodnike. Kratkim programom i prinosom darova ( sjeme, pšenično klasje i kruh ) obilježit ćemo i Dan kruha. Blagoslov i zahvalu Bogu na svim dobrima koje smo primili i koje ćemo primiti predvodit će prečasni Mladen Gorupić, vjeroučitelj u našoj školi.

Plodovi zemlje biti će izloženi u našoj školi kako bi učenici mogli vidjeti različito sjemenje, voće i povrće te ostale plodove našeg kraja. Podravina obiluje plodovima zemlje i svi skupa zahvalni smo Bogu i ljudima na ovogodišnjem obilnom rodu.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content