NASLOVNICA / Novosti / Vrijedna donacija školi tvrtke Bauwerk Boen Đurđevac

Vrijedna donacija školi tvrtke Bauwerk Boen Đurđevac

18. prosinca 2017.

Danas je Odjel za učenike s teškoćama u razvoju naše škole dobio vrijednu donaciju od 3.000 kuna od tvrtke Bauwerk Boen Đurđevac.

Učenicima su u posjet došli predsjednik Uprave Bauwerk Boen Đurđevac Christian Koch i direktor financija Tomislav Mirović. Uz sve učenike, goste su dočekale i sve učiteljice na čelu s voditeljicom Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Sanjom Flajs Vidaković i ravnateljem škole Danijelom Domišljanovićem. Donirana sredstva utrošit će se za nabavku materijala za razne aktivnosti koje se, uz redovitu nastavu, odvijaju u Odjelu za učenike s teškoćama. Od srca zahvaljujemo tvrtci Bauwerk Boen Đurđevac na financijskoj pomoći.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]