NASLOVNICA / Novosti / Vremenik pisanih provjera znanja za novu školsku godinu

Vremenik pisanih provjera znanja za novu školsku godinu

07. rujna 2011.

Od danas učitelji mogu popunjavati vremenike pisanih provjera znanja za novu školsku godinu.

Trenutno se vremenik popunjava za prvo polugodište, a pod zimskom stankom će biti moguće početi popunjavati i za drugo.

Popunjavaju ga tako da se prvo prijave na školski Web pomoću korisničkog imena AAI@Edu.hr i nakon toga upišu potrebne podatke na zato određeno mjesto (isti postupak kao i prošle školske godine).

Ukoliko imate bilo kakvih tehničkih poteškoća prilikom upisivanja pisanih provjera znanja u vremenik, možete od mene zatražiti pomoć na e-mail: nikola.mihocka@skole.hr

Učenici i roditelji će moći vidjeti točne nadnevke pisanih provjera onda kada ih učitelji popune, a to bi trebalo biti uskoro.

Vremenik možete vidjeti pritiskom na ovdje.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]