NASLOVNICA / Novosti / Volonterske aktivnosti 3. B razreda i članova Podmladka Crvenog križa

Volonterske aktivnosti 3. B razreda i članova Podmladka Crvenog križa

Autor:

21. prosinca 2016.

Učenici 3. b razreda i članovi Podmladka Crvenog križa sa svojom učiteljicom Nadom Petrović uključili su se u školski projekat Razvoj filantropske kulture te su se tijekom ovog polugodišta bavili volonterstvom. 

Tijekom mjeseca listopada i studenog sa svojom učiteljicom  posjećivali su starije i nemoćne osobe u Obiteljskim domovima Prelec- Kralj i Lahorke Pintarić i pomagali u nekim aktivnostima uz vođenje voditeljice doma.

Neki od učenika provodili su aktivnosti i kroz obiteljsko volontiranje i o svemu vodili svoje Dnevnike volontiranja.

U petak 16. 12. 2016. i u ponedjeljak 19. 12. 2016. ponovo su obišli korisnike domova, razveselili ih božićnim poklonima koje su sami izrađivali na razrednim radionicama i predstavili se prigodnim programom, božićnim pjesmama i recitacijama. Svi zajedno su pjevali i družili se uz razgovor i priče nekih baka i djedova koji su nam ispričali kako su oni dočekivali Božić dok su bili  djeca.

U veselom ozračju i razmjeni lijepih želja pozdravili smo se i obećali da ćemo se opet vidjeti u drugom polugodištu.

Zahvaljujemo domaćinima na gostoprimstvu i suradnji.

ŽELIMO SVIMA SRETAN BOŽIĆ I SRETNU I USPJEŠNU NOVU GODINU!

Pripremila Nada Petrović

Ostale obavijesti

06. prosinca 2023.

STEAM Escape Room u sedmim razredima

U utorak, 5. prosinca 2023., učenike 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda posjetile su predstavnice Escape Rooma iz Osijeka. Učenici su sudjelovali na […]

06. prosinca 2023.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Dana 6.12.2023. godine, Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Sveti Nikola i Krampus, pomagači Svetog Nikole iz […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content