NASLOVNICA / Novosti / Volonterska akcija - suradnja sa župnim Caritasom

Volonterska akcija – suradnja sa župnim Caritasom

Autor: Nikola Vuković

25. ožujka 2019.

U sklopu školske priredbe Pozdrav proljeću Školski filantropski klub IZVOR DOBROTE proveo je volontersku akciju prikupljanja živežnih namirnica i higijenskih potrepština.

Učenici i odrasli posjetitelji školske priredbe Pozdrav proljeću donirali su prema svojim mogućnostima više od 150 vrećica živežnih namirnica i higijenskih potrepština. Školski filantropski klub IZVOR DOBROTE donirano je proslijedio Caritasu župe svetog Jurja u Đurđevcu. Suradnici župnog Caritasa pripremit će poklon pakete i uručit će iste potrebitim pojedincima i obiteljima. Zahvaljujemo svima na pomoći i podršci radu Školskog filantropskog kluba.

Dobro je činiti dobro!

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.