NASLOVNICA / Novosti / Volonterska akcija Školskog filantropskog kluba Izvor dobrote

Volonterska akcija Školskog filantropskog kluba Izvor dobrote

Autor: Nikola Vuković

20. studenoga 2017.

Na zamolbu Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske (Čakovec) uključili smo se u volontersku akciju pod nazivom "Pokažimo oboljelima da nisu sami".

Tijekom ovog tjedna sve do petka 25. studenoga 2017. godine učenici i učitelji koji mogu i žele neka u školu donesu svoj prilog za pomoć oboljelima od leukemije i limfoma.

Prikupljamo: papirnate maramice, paste za zube, sapune, šampone, kreme za djecu, puder i slatkiše.

Pozivamo roditelje i sve građane našeg grada da nam se pridruže u ovoj volonterskoj akciji. Svojer donacije možete predati na u holu škole u označenu kutiju kod dežurne osobe. Naučimo našu djecu da prepoznaju potrebe drugih, da se sami uključe u volonterske akcije te da pomažu ljudima u potrebi.

Unaprijed se zahvaljujemo na vašoj donaciji i pomoći.

Nakon prikupljene pomoći pozvat ćemo predstavnike Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Čakovec i dogovoriti primopredaju. Mali volonteri članovi Školskog filantropskog kluba Izvor dobrote predat će donaciju najpotrebnijima.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]