NASLOVNICA / Novosti / Voćni doručak u našoj školi

Voćni doručak u našoj školi

01. veljače 2018.

U našoj je školi jučer organiziran voćni doručak za sve učenike. Učenici su jeli crni kruh s voćnom marmeladom i sladili se čajem od bobičastoga voća.

Nastavak je to projekta pod nazivom Zdravi doručak. Učenici su svoju kreativnost o važnosti prvoga obroka u danu pokazali crtežima i plakatima na kojima su prikazali koje su namirnice zdrave za školarce. Ravnatelj Danijel Domišljanović istaknuo je da je doručak vrlo važan obrok za svako školsko dijete i omogućuje  nesmetan rast i razvoj djetetova organizma. Na početku smo drugoga polugodišta ove školske godine i za učenike koji redovno idu u školsku kuhinju uvodi se  zdravi meni koji će obuhvatiti zdrave namirnice proizvedene na domaćim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.