NASLOVNICA / Novosti / Voćni doručak u našoj školi
Autor:
01. veljače 2018.
U našoj je školi jučer organiziran voćni doručak za sve učenike. Učenici su jeli crni kruh s voćnom marmeladom i sladili se čajem od bobičastoga voća.
Nastavak je to projekta pod nazivom Zdravi doručak. Učenici su svoju kreativnost o važnosti prvoga obroka u danu pokazali crtežima i plakatima na kojima su prikazali koje su namirnice zdrave za školarce. Ravnatelj Danijel Domišljanović istaknuo je da je doručak vrlo važan obrok za svako školsko dijete i omogućuje nesmetan rast i razvoj djetetova organizma. Na početku smo drugoga polugodišta ove školske godine i za učenike koji redovno idu u školsku kuhinju uvodi se zdravi meni koji će obuhvatiti zdrave namirnice proizvedene na domaćim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima.
14. lipnja 2026.
Viktor Jakubovskij, učenik 2. c razreda je i ove godine ponio titulu najčitača OŠ Đurđevac. U prvom razredu pročitao je […]
10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]