NASLOVNICA / Novosti / Vježbom do zdravlja

Vježbom do zdravlja

Autor:

14. ožujka 2014.

U  1. D razredu, 14. ožujka 2014., gostovala je Lidija Ormanec, profesorica tjelesne i zdravstvene kulture, koja je održala vrlo poučno predavanje za učenike.

Predavanje je organizirano kao dio zdravstvenog odgoja, a u sklopu kojeg je profesorica podučavala o važnosti redovitog svakodnevnog vježbanja i mogućim posljedicama nedovoljnog kretanja i neredovitog vježbanja. Učenicima je objasnila što je tjelesna aktivnost, zašto je ona važna te je nabrojila brojne prednosti tjelesnih aktivnosti. Osim što su učili, učenici su i vježbali, a to ih je posebno obradovalo, jer znamo da tjelesna aktivnost podiže raspoloženje, optimizam, komunikativnost i samopoštovanje. Profesorica je učenicima pokazala kako mogu vježbati da bi se opustili tijekom učenja kod kuće, ali i u školi za poboljšani razvoj koncentracije.

Zanimljivo predavanje završili smo igrom. Učenici su uživali vježbajući s profesoricom Lidijom, kojoj zahvaljujemo na suradnji.

Ostale obavijesti

22. travnja 2024.

Upis u prvi razred – privremeno izvješće

U vremenu od 8. do 22. travnja 2024. godine proveden je postupak upisa djece dorasle za upis u prvi razred […]

22. travnja 2024.

Ivan Jakupčić osvojio 6. mjesto na državnom Natjecanju iz Povijesti

Od 17. do 19. travnja  2024. u Puli je održano  25. državno Natjecanje iz povijesti za učenike osnovnih i srednjih […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content