NASLOVNICA / Novosti / Vježba pronalaženja droge

Vježba pronalaženja droge

Autor:

16. svibnja 2013.

U četvrtak, 16.svibnja, policijski službenik Interventne jedinice Policijske uprave koprivničko – križevačke, Milan Slaviček, vodič službenog psa za detekciju opojnih droga, održao je pokaznu vježbu pronalaženja opojnih droga.

Suradnju s Interventnom jedinicom PU KC KŽ dogovorila je učiteljica 2. b razreda, Marija Dautanec. Vježbi su prisustvovali učenici 1. a, 1. b, 2. a i 2. b razreda. Učenici su sa zanimanjem odgledali vježbu u kojoj je drogu pronašao službeni pas – ženka belgijskog ovčara, Bösse. Učenici su imali bezbroj pitanja na koja su dobili odgovore te su se divili Bösse koja je vrlo blizu pronašla skrivenu drogu. Zapamtili su da ako je droga skrivena na mjestu višem od 50 cm pas sjedne, a ako je droga skrivena niže od 50 cm pas legne ispred lociranog mjesta.

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content