NASLOVNICA / Novosti / Vježba pronalaženja droge

Vježba pronalaženja droge

Autor:

16. svibnja 2013.

U četvrtak, 16.svibnja, policijski službenik Interventne jedinice Policijske uprave koprivničko – križevačke, Milan Slaviček, vodič službenog psa za detekciju opojnih droga, održao je pokaznu vježbu pronalaženja opojnih droga.

Suradnju s Interventnom jedinicom PU KC KŽ dogovorila je učiteljica 2. b razreda, Marija Dautanec. Vježbi su prisustvovali učenici 1. a, 1. b, 2. a i 2. b razreda. Učenici su sa zanimanjem odgledali vježbu u kojoj je drogu pronašao službeni pas – ženka belgijskog ovčara, Bösse. Učenici su imali bezbroj pitanja na koja su dobili odgovore te su se divili Bösse koja je vrlo blizu pronašla skrivenu drogu. Zapamtili su da ako je droga skrivena na mjestu višem od 50 cm pas sjedne, a ako je droga skrivena niže od 50 cm pas legne ispred lociranog mjesta.

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content