NASLOVNICA / Novosti / Vježba evakuacije

Vježba evakuacije

26. rujna 2014.

U petak, 26. rujna 2014. godine,  u našoj školi je održana vježba evakuacije i  pokazna vatrogasna vježba, u kojoj su sudjelovali pripadnici Javne vatrogasne postrojbe grada Đurđevca!

Vježba evakuacije počela je u 10:05 sati nakon što je domar škole Zvonimir Šiptar dao znak za uzbunu. Učenici i zaposlenici škole napustili su školsku zgradu nakon 2:05 minute. To je ujedno i novi rekord naše škole.

Evakuaciju je pripremio i proveo povjerenik radnika za zaštitu na radu, učitelj Nikola Mihočka.

Nakon dojave o požaru u školskoj kuhinji, vatrogasci su došli do škole za 3:15 minuta. Put do dvorišta škole im je zapriječio školski automobil, no oni su ga ubrzo maknuli, pritom demonstrirajući način na koji mogu uklanjati prepreke do mjesta požarišta.

Vatrogasci su koordiniranom akcijom pokazali kako se gasi požar, kako se pregledava zapaljena zgrada i kako se spašavaju ne evakuirane osobe. Ovoga puta su spašavali školsku kuharicu Sanju.

Pokazna vatrogasna vježba je izvrsno izvedena što ukazuje na veliku uvježbanost i profesionalnost članova naše Javne vatrogasne postrojbe.

Želimo zahvaliti zapovjedniku JVP-a Đurđevac gospodinu Mladenu Jakupčiću i njegovom zamjeniku gospodinu Marijanu Kicivoju na suradnji i svim vatrogascima na sudjelovanju u pokaznoj vatrogasnoj vježbi.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]