NASLOVNICA / Novosti / Visibabe, ljubice i jaglaci u Čepelovcu

Visibabe, ljubice i jaglaci u Čepelovcu

Autor:

19. ožujka 2015.

Učenici Područne škole Čepelovac iskoristili su prve proljetne zrake sunca za radove u školskome dvorištu.

Stiže nam proljeće, a s njime i topli, sunčani dani. Tople zrake sunca izmamile su prve proljetnice u školskom dvorištu što je značilo i prve ovogodišnje proljetne radove. Kako bi okoliš škole bio što ljepši, učenici su ovoga tjedna vrijedno radili na uređenju kamenjara koji je nastao prošle godine u suradnji s roditeljima. Žute narcise, jaglaci različitih boja, visibabe i ljubičice krase naš kamenjar, a uredile su ga vrijedne ručice malenih đaka. Praktičnim radom proširili smo znanje o proljetnicama te uz malo truda ulješali okoliš škole.

Ostale obavijesti

25. svibnja 2022.

Turnir u kuglanju

U utorak, 24. svibnja 2022., učenici 1. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, zajedno sa svojom učiteljicom […]

24. svibnja 2022.

Najava: DAN ŠKOLE

U petak, 27. svibnja 2022. godine obilježavamo Dan škole. Obilježavanje Dana škole započinje školskom priredbom u našoj sportskoj dvorani u […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content