NASLOVNICA / Novosti / Višednevna terenska nastava sedmaša

Višednevna terenska nastava sedmaša

Autor: Antonela Carek

20. lipnja 2022.

Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Lidijom Martinčić i Elenom Zobunđija sudjelovali su na višednevnoj terenskoj nastavi u južnoj Dalmaciji, od 12. do 15 lipnja 2022. godine. Prvoga su dana posjetili Sokolarski centar kod Šibenika i razgledali staru jezgru Šibenika s lokalnim vodičem. U večernjim su satima stigli na otok Pelješac, točnije u mjesto Postup pokraj Orebića. Drugoga su dana razgledali kulturne i povijesne znamenitosti grada Dubrovnika. Uslijedilo je i kupanje na Banji, najpoznatijoj plaži u Dubrovniku. Otok Korčulu posjetili su trećega dana višednevne terenske nastave. Razgledali su grad Korčulu i kupali se na Lumbardi, a posjetili su i otočić Badiju. Posljednjega dana učenici su uživali u vožnji lađama deltom Neretve.

Vratili su se u Đurđevac u srijedu, 15. lipnja, u kasnim večernjim satima, umorni, ali izuzetno zadovoljni viđenim i samim doživljajem maturalnoga putovanja.

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content