NASLOVNICA / Novosti / Virtualna knjižnica OŠ Đurđevac

Virtualna knjižnica OŠ Đurđevac

08. svibnja 2020.

Dragi učenici, roditelji, i ostali korisnici knjižnice osnovne škole Đurđevac. Ovdje je poveznica na novu mrežnu stranicu virtualne knjižnice naše škole:

Na stranici su korisne informacije za učenje na daljinu, poveznice na e-izvore, digitalne alate, korisni savjeti, poveznice na kulturne događaje, savjeti za organizaciju učenja i zanimljivosti za provođenje slobodnog vremena.

Nadam se da će vam biti zanimljiva i korisna i da ćete pronaći nešto za sebe.

Stranica će se nadopunjavati novim sadržajima. Ovo je virtualni način komunikacije s korisnicima koji je nastao za vrijeme nastave na daljinu uzrokovane pandemijom COVID-19.

Nataša Švaco, stručna suradnica školska knjižničarka

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]