NASLOVNICA / Novosti / Večer matematike 2019.

Večer matematike 2019.

16. prosinca 2019.

U utorak, 10. prosinca 2019., u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, i ove je godine u našoj školi, pod vodstvom učiteljica matematike i učiteljica razredne nastave, održana Večer matematike.

Večer matematike skup je interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu zabavnu stranu matematike, stvara nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi. Večer matematike nalik je sajmu. Sudionici obilaze „matematičke stanice“ i odabiru aktivnosti u kojima će sudjelovati. Materijali s detaljnim uputama o aktivnostima dostupni su na svakom centru, a pri njihovoj provedbi pomažu učitelji ili voditelji radnih centara. Čari matematike otkrivali su učenici drugih, četvrtih, petih, šestih, sedmih i osmih razreda zajedno sa svojim roditeljima te pod vodstvom učiteljica matematike Jasmine Filipović Konjarek, Štefice Šadek, Ane Cenkovčan te učiteljica razredne nastave Željke Mihočka, Nade Petrović, Sanje Sabolić, Marine Patačko, Ive Beljan, Marijane Bušić i Marijane Kralj. Sudjelovalo je ukupno 154 učenika i njihovih roditelja. Bila je to izvrsna prilika za obiteljsko druženje. Učenici i njihovi roditelji s osmijesima na licima otišli su svojim kućama uz napomenu da će svakako sudjelovati i sljedeće godine.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]