NASLOVNICA / Novosti / Večer matematike 2018.

Večer matematike 2018.

10. prosinca 2018.

U organizaciji Hrvatskog matematičkog društva, uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, i ove godine se u četvrtak 6. prosinca u našoj školi, pod vodstvom učiteljica matematike i učiteljica razredne nastave, održala Večer matematike.

Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu zabavnu stranu matematike, stvara nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi. Večer matematike nalik je sajmu. Sudionici obilaze „matematičke stanice“ i odabiru aktivnosti u kojima će sudjelovati. Materijali s detaljnim uputama o aktivnostima dostupni su na svakoj stanici, a pri njihovoj provedbi pomažu učitelji ili voditelji radnih centara.

Čari matematike su otkrivali učenici prvih, četvrtih, petih, šestih, sedmih i osmih razreda zajedno sa svojim roditeljima, te pod vodstvom učiteljica matematike Jasmine Filipović Konjarek, Štefice Šadek, Ane Cenkovčan te učiteljica razredne nastave Željke Mihočka,  Nade Petrović, Vesne Šijak, Ane Jančijev i Veronike Seleš. Sudjelovala su 143 sudionika. Bila je to izvrsna prilika za obiteljsko druženje. Učenici i njihovi roditelji su s osmijesima na licima otišli svojim kućama uz napomenu da će svakako sudjelovati i sljedeće godine.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.