NASLOVNICA / Novosti / VAŽNA OBAVIJEST: Upis djece u prvi razred

VAŽNA OBAVIJEST: Upis djece u prvi razred

Autor: Nikola Vuković

13. svibnja 2020.

Sukladno Odluci MZO kao i dopisu Ureda državne uprave KC-KŽ županije obaviještavamo roditelje budućih učenika prvog razreda o promijeni tijeka upisa. Upis djece vrši se samo u Školskoj ambulanti, Đurđevac, Gajeva 1.

Preporuka je da jedan roditelj dovede dijete na liječnički pregled i cijepljenje u Školsku ambulantu, a sve u svrhu zaštite djeteta i što manje kontakata. Prema tome ne dolazite u Školu kako je navedeno u pozivu, već samo u Školsku ambulantu.

Tijek upisa:

Roditelj s djetetom dolazi u Školsku ambulantu u vrijeme koje je naznačeno na pozivu za upis i to u ordinaciju dr. Jasenke Vuljak-Vulić. Za sva pitanja u svezi liječničkog pregleda i eventualne promijene termina nazovite broj dr. Jasenke Vuljak-Vulić koji je naveden u pozivu.

Sa sobom ponijeti sve navedeno u pozivu za upis te obrasce koje ste dobili uz poziv. Nije potrebno ići po liječnički karton djeteta. Podatke o djetetu roditelj popunjava u dobiveni obrazac. U školskoj ambulanti ostavite i kopiju Rodnog lista djeteta.

Sva pitanja u svezi polaska djeteta u prvi razred i eventualne prijedloge možete postaviti na e-mail pedagoga: nikola.vukovic@skole.hr

Ostale obavijesti

01. prosinca 2021.

Šahisti osvojili 2. mjesto na županijskom prvenstvu!

U utorak, 30. studenog 2021. godine, u Svetom Ivanu Žabnu je održano Županijsko prvenstvo osnovnih škola Koprivničko-križevačke županije u šahu. […]

26. studenoga 2021.

NAJAVA: Volonterska akcija

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“ Osnovna škola Đurđevac POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU Poštovani, U sklopu rada Školskog filantropskog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content