NASLOVNICA / Novosti / Valentinovo u produženom boravku

Valentinovo u produženom boravku

15. veljače 2019.

Prošlog su tjedna učenici produženog boravka sa svojim učiteljicama obilježavali Valentinovo – Dan zaljubljenih. Izrađivali su magnete u obliku srca koje su si međusobno podijelili te odnijeli svojim obiteljima. Isto tako, izradili su plakat s lijepim mislima i porukama koje su upućivali jedni drugima. Valentinovo su proveli u druženju, pjevanju i plesanju.

BALJINOVO ȊM  MAJ LUNŹIT BORAVKU

La sȋptămȋna trikută kupiji dă la maj lungat boravku ku a lor ȋnvăcătórur or obilježilit Baljinovo – Zua a lu plăkătorilor. Or izradalit magnetur ȋm formă dă sufljitur kari una la alt u ȋmpărcăt šȋ or dus lu  a lor familijur. Ista a ša, or izradalit plakat ku mȋndri gȋndur šȋ purunśalur kari or mȋnat la una alt. Baljinovo or provodulit una ȋngrămadă, ȋm kăntală  šȋ žukală.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda „Zajedno do fondova EU“

Sadržaj publikacije isključiva je odgovornost Grada Đurđevca.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.