NASLOVNICA / Produženi boravak / Valentinovo i 100. dan nastave

Valentinovo i 100. dan nastave

Autor:

18. veljače 2019.

Proteklog su tjedna učenici produženog boravka sa svojom učiteljicom Monikom Rupčić obilježavali Valentinovo i 100. dan nastave u ovoj školskoj godini spajajući aktivnosti za oba dana i uređujući pano u tom tonu. Izrezujući 100 srca od kojih su napravili zračni balon, o kojem su nešto više saznali tog dana u malom istraživanju, ukrasili su centralni dio panoa svoje učionice.

Uz temu Valentinova i malom istraživanju o sv. Valentinu na sam dan Valentinova izrazili su i svoje osjećaje kroz pjesmu i sastavke te izradili 3D čestitke. Jedni drugima uputili su lijepe i pohvalne riječi za svoje ponašanje i vezano uz svoje osobnosti. 100.dan nastave započeli su brojanjem srca na izrađenom balonu te su zbrajanjem došli do broja 100. Zapisali su neke riječi koje u sebi sadržavaju STO, kao npr. Stobreč, Stockholm, Boston i dr. Zabilježili su svoje želje i mogućnosti u broju 100 (Mogu napraviti 100…, Želim imati 100…, Ne mogu pojesti 100…). Učenici prvih razreda učili su od učenika 3.razreda brojati do 100, a na tjelesnim aktivnostima u dvorani brojali su korake u različitom tempu i stilu izvođenja do 100.

Ostale obavijesti

08. lipnja 2021.

Boravkaši u Posjetiteljskom centru Đurđevački pijesci

U srijedu, 2. lipnja 2021. godine, učenici produženog boravka posjetili su Posjetiteljski centar Đurđevački pijesci. Ispred Posjetiteljskog centra dočekao nas […]

27. svibnja 2021.

Zujimo zajedno kroz svemir pa sve do pčelinje košnice

Učenici 2. razreda produženog boravka proveli su zanimljiv tjedan istražujući tajne svemira. Tjedan su započeli motivacijskom pričom „Svemirci gaćoljupci spašavaju […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content