NASLOVNICA / Produženi boravak / Valentinovo i 100. dan nastave

Valentinovo i 100. dan nastave

Autor:

18. veljače 2019.

Proteklog su tjedna učenici produženog boravka sa svojom učiteljicom Monikom Rupčić obilježavali Valentinovo i 100. dan nastave u ovoj školskoj godini spajajući aktivnosti za oba dana i uređujući pano u tom tonu. Izrezujući 100 srca od kojih su napravili zračni balon, o kojem su nešto više saznali tog dana u malom istraživanju, ukrasili su centralni dio panoa svoje učionice.

Uz temu Valentinova i malom istraživanju o sv. Valentinu na sam dan Valentinova izrazili su i svoje osjećaje kroz pjesmu i sastavke te izradili 3D čestitke. Jedni drugima uputili su lijepe i pohvalne riječi za svoje ponašanje i vezano uz svoje osobnosti. 100.dan nastave započeli su brojanjem srca na izrađenom balonu te su zbrajanjem došli do broja 100. Zapisali su neke riječi koje u sebi sadržavaju STO, kao npr. Stobreč, Stockholm, Boston i dr. Zabilježili su svoje želje i mogućnosti u broju 100 (Mogu napraviti 100…, Želim imati 100…, Ne mogu pojesti 100…). Učenici prvih razreda učili su od učenika 3.razreda brojati do 100, a na tjelesnim aktivnostima u dvorani brojali su korake u različitom tempu i stilu izvođenja do 100.

Ostale obavijesti

24. prosinca 2022.

Božić dolazi – 3. i 4. razredi produženog boravka

Božićna je čarolija već punih mjesec dana zavladala učionicom produženog boravka. Vrata učionice učenici su ukrasili božićnim vijencem, a pano […]

21. prosinca 2022.

Čaroliju i radost donosi zima – 2. i 4.c razredi produženog boravka

Već početkom 12. mjeseca učenici produženog boravka vrijedno su krenuli u izradu božićnih dekoracija za školsku zadrugu “Mravlji lav” i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content