NASLOVNICA / Produženi boravak / Valentinovo i 100. dan nastave

Valentinovo i 100. dan nastave

Autor:

18. veljače 2019.

Proteklog su tjedna učenici produženog boravka sa svojom učiteljicom Monikom Rupčić obilježavali Valentinovo i 100. dan nastave u ovoj školskoj godini spajajući aktivnosti za oba dana i uređujući pano u tom tonu. Izrezujući 100 srca od kojih su napravili zračni balon, o kojem su nešto više saznali tog dana u malom istraživanju, ukrasili su centralni dio panoa svoje učionice.

Uz temu Valentinova i malom istraživanju o sv. Valentinu na sam dan Valentinova izrazili su i svoje osjećaje kroz pjesmu i sastavke te izradili 3D čestitke. Jedni drugima uputili su lijepe i pohvalne riječi za svoje ponašanje i vezano uz svoje osobnosti. 100.dan nastave započeli su brojanjem srca na izrađenom balonu te su zbrajanjem došli do broja 100. Zapisali su neke riječi koje u sebi sadržavaju STO, kao npr. Stobreč, Stockholm, Boston i dr. Zabilježili su svoje želje i mogućnosti u broju 100 (Mogu napraviti 100…, Želim imati 100…, Ne mogu pojesti 100…). Učenici prvih razreda učili su od učenika 3.razreda brojati do 100, a na tjelesnim aktivnostima u dvorani brojali su korake u različitom tempu i stilu izvođenja do 100.

Ostale obavijesti

08. rujna 2022.

Početak rada produženog boravka

Poštovani roditelji, obavještavamo Vas da u ponedjeljak, 12. rujna 2022. godine, krećemo s radom u produženom boravku. Rad u produženom boravku odvijat […]

24. lipnja 2022.

Zaplovimo u ljeto

Učenicima produženog boravka, mjesec svibanj i lipanj, bili su ispunjeni raznim aktivnostima. U svibnju su učenici obilježili Majčin dan tako […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content